Květen v Domově

V květnu jsme si uspořádali bramborákové hody, navštívily nás děti z MŠ Na Výsluní v doprovodu členek ČČK a těšili jsme se s Jenny a s Kulíškem. V rámci pohybových aktivit jsme si dopřávali nejen pravidelná cvičení, ale poprvé jsme se v Pardubicích zúčastnili festivalu Duhové křídlo, kde jsme vedle dalších amatérských skupin tvořených uživateli sociálních služeb vystoupili se svým pečlivě připraveným programem. Slavili jsme také narozeniny, vyráběli jsme a hráli různé hry. Pekli jsme, trávili jsme čas venku a navštěvovali nedaleké zahradnictví. Sešli jsme se také při oslavě Dne rodiny a dopřáli jsme si tak moc hezké odpoledne po boku svých blízkých.

« z 3 »